Nawodnienie

Parametry wody

Woda powinna być pozbawiona zanieczyszczeń, bakterii, metali ciężkich a także środków chemicznych używanych do przemysłowego uzdatniania wody. Ale to nie wszystko, ważne są też inne jej parametry. W tym artykule dowiesz się o parametrach wody, które wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn.

Jaka woda...


Skutki picia wody złej jakościNawodnienie organizmu

Co dzieje się z naszym organizmem kiedy nie zwracamy uwagi na jej jakość lub nie pijemy jej w ogóle. Zobacz co dzieje się w naszym organizmie, gdy jest odwodniony: osłabienie, bóle głowy, senność to tylko niektóre objawy...

Woda złej jakości...


Dwadzieścia powodów, dla których warto pić wodę.

Koncepcja 4 kroków do zdrowia. Jak sama nazwa wskazuje obejmuje 4 kroki, których prawidłowe przejście pozwala nam na powrót do zdrowia lub jego utrzymanie przez długi czas. Bez wody jesteśmy w stanie wytrzymać zaledwie kilka dni i jak wiadomo jest niezbędna do życia. Sprawdź jakie zalety ma picie odpowiedniej ilości wody. Jest ona niezbędna do usuwania toksyn z organizmu.

Dlaczego pić wodę...


Coral MineNawodnienie

Wapń i fosfor kształtują tkankę kostną, stanowią budulec dla wszystkich tkanek łącznych. Podtrzymują stabilną pracę serca, przewodzenie nerwowe i skurcze mięśniowe, podnoszą przepuszczalność błon komórkowych, normują procesy krzepnięcia krwi.

Woda najwyższej jakości..."Jak nauczyć dziecko pić wodę i tylko wodę”

Woda jest niezbędna do życia i prawidłowego funkcjonowania organizmu. Stanowi 70% naszego ciała. Każdego dnia powinniśmy dostarczać biologicznie czystą wodę do organizmu, dlatego też nauczmy dziecko, że nasze ciało wewnątrz tez potrzebuje się umyć tak jak myjemy się każdego dnia z zewnątrz. Wytłumaczmy dzieciom dlaczego picie wody jest ważne, że będą miały energię i siłę do zabawy.

Jak nauczyć dziecko pić...