Oczyszczanie organizmu

Detox - czyli oczyszczanie organizmu z toksynOczyszczanie z toksyn

Skąd się biorą toksyny w naszym organizmie? Każdy kto chce polepszyć swoje samopoczucie, poprawić swoją produktywność na co dzień i czuć się pełnym energii to oczyszczanie organizmu z toksyn jest na to sposobem. Pozbywając się toksyn przywracamy naturalna równowagę organizmu.

Więcej o oczyszczaniu organizmu z toksyn...


Dlaczego powinniśmy oczyszczać układ pokarmowy?

Oczyszczanie układu pokarmowego

Styl życia w dzisiejszych czasach rujnuje nasze narządy wewnętrzne i gruczoły przez spożywanie przetworzonych pokarmów. Nie zwracamy uwagi na to co jemy i jak jemu. A przez to doprowadzamy nasz przewód pokarmowy do stanu w którym nie może poradzić sobie z nagromadzonymi złogami i zanieczyszczaniami. 

Oczyszczanie układu pokarmowego...


Jak przygotować się na oczyszczanie przewodu pokarmowego?

Stan naszych jelit warunkuje stan naszego zdrowia. Nie jest to przesadą, ponieważ wiele osób nie przywiązuje wagi do tego co się dzieje w jego przewodzie pokarmowym. Zaczynamy się dopiero nad tym zastanawiać jak pojawiają się dolegliwości. Dobrze, jeśli w naszej świadomości zakiełkowała myśl o konieczności oczyszczenia organizmu zanim zaczęły się poważne problemy.

Przygotowanie do oczyszczania...


Drenaż wątrobyOczyszczanie wątroby

Dlaczego drenaż wątroby powinno się zrobić zawsze po oczyszczaniu jelita? Rozdęte jelita zaburzają prawidłową pracę wątroby. Zobacz w jaki sposób i jak często zrobić prawidłowe oczyszczanie wątroby...

Drenaż wątroby...


Oczyszczanie wątroby

Oczyszczanie wątroby

Wątroba to największy z naszych organów i często nie zdajemy sobie sprawy jak jest ważna. Czym obciążamy prace wątroby? Alkoholem, kawą, tłuszczami, dużą ilością leków i pokarmami, które są trudne do strawienia.

Oczyszczanie wątroby...


Program oczyszczania układu pokarmowegoWczasy oczyszczające

Program Colo - Vada Plus jest kompleksowym programem, który oczyszcza organizm i przywraca zdrowe środowisko wewnętrzne.

Oczyszczanie układu pokarmowego...


Objawy obecności pasożytów

Objawy obecności pasożytów

Dlaczego powinniśmy przynajmniej raz do roku zrobić program przeciwpasożytniczy?

Jak pozbyć się pasożytów...


Oczyszczanie nerek

Oczyszczanie nerek

Nerka (łac. ren gr. nephros) – narząd układu moczowo-płciowego pełniący rolę wydalniczą (produkcja moczu), regulacyjną (utrzymanie homeostazy) i endokrynną (produkcja i degradacja hormonów). Nerki są narządem parzystym, którego kształt przypomina ziarno fasoli, są koloru czerwonobrązowego (wskutek dużej zawartości krwi) leżącym w jamie brzusznej w przestrzeni zaotrzewnowej

Oczyszczanie nerek


Oczyszczanie Limfy

Oczyszczanie limfy

Program oczyszczania limfy ma on na celu oczyszczenie układu limfatycznego ze znajdujących się tam zanieczyszczeń. Układ limfatyczny ma dwa razy więcej naczyń niż układ krwionośny i jest w całym organizmie. Ma za zadanie odprowadzanie  i transportowanie z płynem limfatycznym różnych substancji, które tam zostały dostarczone przez nasze komórki . To taka „ubikacja” naszego organizmu.

Oczyszczanie układu limfatycznego


Przygotowanie do odrobaczania

Przygotowanie do odrobaczania

Powinno trwać w zależności od tego jaki tryb życia wiodłaś/eś przed podjęciem decyzji podjęcia się przeprowadzenia programu odrobaczającego, od dwóch tygodni do miesiąca czasu. Standard to jeden miesiąc. Ten miesiąc, to również czas na zmiany w zasadach żywienia, dlatego warto już wtedy próbować nowe potrawy (zdrowe), zmniejszyć ilość jedzenia, poszukać źródeł dobrych warzyw.

Przygotuj się do programu przeciwpasożytniczego