Oferta Ścieżki Zdrowia

ProgramyDieta Oczyszczająca

Idealnie dobrane produkty wspierające Twój organizm. Zestawy suplementów diety to niezbędniki aby każdego dnia nasz organizm prawidłowo funkcjonował. Sprawdź jak wspomóc dietę oczyszczającą.

Programy w diecie oczyszczającej...


Produkty

Produkty i suplementy diety, które wspomagają w naturalny sposób Twój organizm, oczyszczają go i pomagają uzupełnić wszystkie niezbędne niedobory witaminowe w organizmie. Oczyszczanie układu pokarmowego to proces poprawiający stan naszego zdrowia. Polecane przez nas suplementy są w pełni naturalne.

Produkty z oferty Coral Club International


WczasyOczyszczanie organizmu z toksyn

Wczasy oczyszczające? Program oczyszczania organizmu z toksyn? Sprawdź jak można odpocząć i się zrelaksować, a przy tym zrobić wiele dla zdrowia. Kilka dni w pięknym miejscu oraz szkolenia i dieta przygotowana przez trenerów zdrowia, którzy od wielu lat są doświadczeni w temacie oczyszczania organizmu.

Wczasy oczyszczające organizm z toksyn...


Konsultacje - Dietetyk 

Konsultacje u naszych trenerów zdrowia to doskonały moment, aby dowiedzieć się wielu informacji na temat diety oczyszczającej. Wiedza i świadomość o diecie oczyszczającej są podstawą, aby dobrze i bezpiecznie się do niej przygotować. Konsultacje stacjonarne i i wirtualne pozwalają każdemu na zasięgnięcie odpowiedniej wiedzy u doświadczonych dietetyków.

Konsultacje u dietetyka - dieta oczyszczająca...


Filtry do wody

Jakość wody w kranach często nie jest dobra, a nasze filtry uzdatniają, uszlachetniają i nadają właściwości prozdrowotne wodzie. Filtry do wody to bardzo prosty sposób, aby zawsze mieć dostęp do wody najwyższej jakości. Bez dobrej wody oczyszczanie organizmu z toksyn nie przynosi pożądanych efektów.

Filtry do wody...