Materiały filmowe


Staroruski Masaż Brzucha jest manualną terapią dysfunkcji narządów układu żołądkowo jelitowego, układu moczowo płciowego, układu oddechowego i układu krążenia.
Bezwzględne przeciwwskazania do stosowania Staroruskiego Masażu Brzucha: wszelkiego rodzaju choroby nowotworowe; ostra choroba narządów jamy brzusznej, wymagająca natychmiastowej pomocy medycznej; krwotoki wewnętrzne i świeże rany w obrębie jamy brzusznej; choroba zakrzepowa naczyń krwionośnych; wczesna ciąża oraz ciąża zagrożona; choroby weneryczne, syfilis; ostra gruźlica; choroby infekcyjne z wysoką temperaturą ciała; gangrena; choroby tkanki łącznej; choroby psychiczne; uzależnienie od narkotyków;
Dla lepszego pokazania sposobu masowania na filmie masaż jest pokazany na stojąco


Materiał nagrany podczas pierwszego wykładu połączonego z spotkaniem w sieci (webinarem), traktuje o problemie, o którym nikt nie mówi, a co najgorsze niewielu wie, co z tym fantem zrobić, czyli o nieprawidłowościach związanych z życiem bioorganizmów w organizmie człowieka, o tym, które są potrzebne i w jakiej ilości i o tym, które są absolutnie zbędne i co można z tym zrobić, zgodnie z filozofią koncepcji czterech kroków do zdrowia.Czy to prawda, że mamy lokatorów? Prawda. Nie wierzysz? Usiądź i zapoznaj się z materiałem.


"Zasmakować tej diety to jak urodzić się na nowo :) Pomijam z ilu rzeczy, chorób i przykrości potrafi wyciągnąć. Zgadzam się z zawartym tu przez Panią Martą, każdym słowem i jednocześnie każdej jednej osobie, naprawdę mocno polecam to rozwiązanie"

Patrycja B.


Zapis wykładu na temat oczyszczania organizmu z użyciem programu Colo Vada Plus


Trujące substancje, gromadzące się na skutek przemiany materii jak i przedostające się  z pożywieniem do wnętrza organizmu mają znaczący wpływ nie tylko na samopoczucie ale także na wiele zachodzących w organizmie szkodliwych procesów.  Jak tego uniknąć? Nie da się. Można jedynie temu przeciwdziałać, zadając sobie raz na jakiś czas trud i wykonując zabieg detoksykacji organizmu.


Temat tabu. Mocno wstydliwy i rzadko poruszany, aczkolwiek sprawiający najwięcej problemów.
Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz zrobić porządek z lokatorami?


Wirusy, bakterie, grzyby i wszystkie inne pasożyty - jak sobie z nimi radzić?


Jeśli masz takie objawy, to znak, że czas na zmiany już dziś, jutro może być za późno.


Problemy zdrowotne, które dotykają coraz więcej osób, i w coraz młodszym wieku, nie biorą się ot tak, z niczego. O przyczynach, które powodują wzrost złego samopoczucia i jak temu zaradzić, opowiada Marta Knaga - dietetyk


Kąpiel w specjalnie dobranej mieszance ziół


Jak różne napoje wpływają na nasze samopoczucie


Prawda ? Nieprawda? Jak to jest z tym zdrowym odżywianiem?


Wykład o energii wody


Coral Mine - dodatek do wody


Program 2 Colo Vada Plus - Na pytania odpowiada twórca Dr. Albert Zehr


Zasady odżywiania


Dieta przeciwgrzybicza.