Oczyszczanie organizmu - Program Colo-Vada Plus

Program Colo - Vada Plus jest kompleksowym programem, który oczyszcza organizm i przywraca zdrowe środowisko wewnętrzne, bez zakłócania codziennego rytmu aktywności życiowej i bez powodowania dyskomfortu. Niemniej, przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem, zwłaszcza w przypadku stwierdzonej obecności chorób przewlekłych.
W wyniku kompleksowego oczyszczania organizmu następuje poprawa czynności układu pokarmowego, moczowego, oddechowego i chłonnego organizmu, następuje zwiększenie energii, wydajności i ogólnej witalności, a także poprawa stanu skóry.

Dzieje się tak, bo:
Kompleks ten dostarcza organizmowi substancji odżywczych, aktywnie reguluje perystaltykę jelit, sprzyja detoksykacji organizmu.
Składniki Colo - Vada Plus dają uczucie sytości oraz zmniejszają odczuwanie głodu, co pozwala w łatwy i bezproblemowy sposób wprowadzić ograniczenia w diecie.
Rozpuszczalne włókno pokarmowe ma unikalny wpływ na metabolizm: spowalnia przyswajanie węglowodanów i tłuszczów, co prowadzi do utraty masy ciała.

Etap przygotowawczy - (7 dni) ma na celu wstępne oczyszczenie jelit z pasożytów, pierwotniaków, oraz detoksykację przywracającą równowagę witamin, minerałów i dobroczynnych bakterii.
Etap oczyszczający – (4 dni ) głodówka z przyjmowaniem sorbentu opartego na białej glince kaolinowej. Podczas tego etapu, nie czuje się głodu, ponieważ unikalną cechą kaolinu jest jego zdolność do powiększania wielkości, co stwarza poczucie sytości w żołądku.
Etap stabilizacji – (3 dni) przywrócenie i ustanowienie funkcji układu trawiennego. Pożyteczne bakterie odbudowują florę bakteryjną w jelitach, enzymy trawienne usprawniają proces trawienia. Witaminy i składniki mineralne dostarczają energii. Zioła pomagają normalizować funkcjonowanie przewodu pokarmowego.

Zastosowanie Coral Mine jako dodatku do wody, lekkich herbatek ziołowych i świeżo wyciskanych soków na wszystkich etapach programu przyczyni się do uzyskania lepszego efektu, będzie sprzyjało przywróceniu równowagi witamionowo-mineralnej i zapobiegało odwodnieniu oraz zwiększało wydalanie zarówno złogów, jak i innych substancji toksycznych.

Działanie programu Colo-Vada Plus:

 • zwiększa energię;
 • oczyszcza skórę;
 • redukuje masę ciała (od 3 do 20 kg);
 • pomaga pozbyć się nieświeżego oddechu;
 • znacząco zmniejsza ból głowy;
 • zmniejsza alergie;
 • wzmacnia gruczoły płciowe;
 • wspomaga czyszczenie organizmu z pasożytów i pierwotniaków;
 • wspiera układ odpornościowy;
 • poprawia funkcje stawów;
 • ułatwia proces zdrowienia z wszelkich chorób
 • reguluje pracę wątroby, nerek, trzustki;
 • usprawnia działanie układu sercowo-naczyniowego;

Program Colo-Vada Plus, jest jedynym programem, który oczyszcza również jelito cienkie i grube. Stosowany jest przez miliony ludzi na świecie i jeżeli przygotuje się do niego prawidłowo i przeprowadzi zgodnie z zaleceniami to na pewno zadziała sprawiając, ze ubędzie naszemu ciału balast, który nam utrudniał zycie.
Jeżeli chcesz wiedzieć jak przygotować się i przeprowadzić program Colo-Vada Plus z dobrym skutkiem i zakupić go ze zniżką to zapraszam do kontaktu. Wyjaśnimy Ci wszystko i poprowadzimy przez ten program by efekt był jak największy.

Program Colo Vada Plus      Powrót